Kimya Okyanus

Hakkında

img

2004 ‘te Ziya Göktaş tarafından kurulan Kimya Okyanus 17 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren endüstriyel temizlik ürünleri konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan firmamız;endüstriyel temizlik ve oto bakım ürünlerinin tamamının üretim ve satışını yapmaktadır.

      Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede oto bakım ve genel temizlik ürünlerinde tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

      Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Kimya Okyanus 2011 Mayıs’tan itibaren Azerbaycan 2017 Nisan’dan itibaren de Makedonya’da toptan ve perakende satışlara başlamıştır.Kimya Okyanus gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Send a Message